Centrum Pomocy
< Wszystkie

5 korzyści płynących z digitalizacji eTeczek pracowniczych 

Redukcja kosztów

Aplikacja eFOB pozwala na eliminację kosztów związanych z tradycyjnym przechowywaniem dokumentów, poprzez przechowywanie ich w formie elektronicznej. Koszty związane z drukiem, przechowywaniem papierowych dokumentów oraz zabezpieczeniami są znacznie zmniejszone lub nawet całkowicie eliminowane. 

Uwolnienie zasobów

Dzięki eFOB, pracownicy działu HR mogą uniknąć rutynowej pracy związanej z zarządzaniem papierowymi dokumentami, co pozwala im skoncentrować się na bardziej strategicznych zadaniach, takich jak rozwój pracowników czy strategie rekrutacyjne. 

Zwiększenie efektywności

Aplikacja eFOB umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie dokumentów dla uprawnionych osób z dowolnego urządzenia, co znacznie przyspiesza procesy decyzyjne oraz operacyjne w organizacji. 

Efektywna digitalizacja

Dzięki eFOB, przeniesienie teczek pracowniczych do świata cyfrowego odbywa się w sposób efektywny kosztowo i bez dodatkowej pracy dla działu HR, co przyczynia się do oszczędności czasu i zasobów. 

Automatyzacja procesów

Aplikacja eFOB umożliwia skuteczniejsze zarządzanie poprzez automatyzację wielu rutynowych zadań, takich jak archiwizacja dokumentów czy generowanie raportów, co przyspiesza procesy operacyjne i zmniejsza ryzyko popełnienia błędów. 

Zwiększenie bezpieczeństwa i zgodności z prawem

Dzięki eFOB, dokumenty pracownicze są zabezpieczone zgodnie z procedurami ISO27001, co zapewnia bezpieczeństwo danych oraz zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi, takimi jak RODO czy inne regulacje dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych. 

Czy artykuł był pomocny?
0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek 0%
4 gwiazdek 0%
3 gwiazdek 0%
2 gwiazdek 0%
1 gwiazdek 0%
5
Podziel się swoją opinią
Jak możemy ulepszyć ten artykuł?
Spis treści